Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Томаківської селищної ради

Позашкільна освіта

Для вихованців гуртків Центру позашкільної освіти Томаківської селищної ради новорічні дива продовжуються, адже ми з нетерпінням чекали результати проведення обласного конкурсу «Новорічна композиція».
На обласний конкурс було відправлено 5 робіт вихованців 4 гуртків, а результат участі – 4 призових місця.
І місце в номінації «Новорічний вінок» здобув МУХА ОЛЕКСІЙ, вихованець гуртка «Паперопластика» КУ «Центр позашкільної освіти», учень Томаківського ліцею №1 (кер. гуртка Калашник Г.Д.).
І місце в номінації «Новорічна композиція» обласного конкурсу отримала ЛУЧИНІНА ВІОЛЕТТА, вихованка гуртка «Паперові фантазії» КУ «Центр позашкільної освіти», учениця Володимирівської гімназії Томаківського ліцею №1 (кер. Степура Л.В.).
Роботи Олексія та Віолетти відправлені в м.Київ, де будуть представляти наш заклад та нашу громаду на всеукраїнському етапі конкурсу.
ІІ місце в номінації «Новорічна композиція» здобули вихованці гуртка «Умілі руки» КУ «Центр позашкільної освіти», учні Володимирівської гімназії Томаківського ліцею №1(кер. Гуртка Скрипниченко Л.І.), а ІІІ місце – вихованці гуртка «Народна творчість» КУ «Центр позашкільної освіти», учні Китайгородського ліцею (кер. гуртка Максименко С.В.).
Ми пишаємося нашими талановитими вихованцями та керівниками гуртків і вітаємо всіх з перемогою!!!

0:33 / 1:58

«Новорічна композиція».
Кожного року діти з області та Дніпра готують своїми руками витвори, присвячені екології. Аби вразити членів журі на міському, обласному та всеукраїнському конкурсі. В еколого-натуралістичному центрі побували наші журналісти.
Докладніше про експозиції у сюжеті.
☎️ Повідомити новину чи про надзвичайні події можна за номером гарячої лінії: 067 100 06 99 та на офіційних сторінках соцмереж каналу.
Більше новин на сайті 9 каналу

<div>